Lorem ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit dolor sit amet.

Image Alt

Kurs _

wakacyjny

Środowisko naturalne odgrywa bardzo ważną rolę we współczesnej sztuce projektowania. Dlatego też każdy przyszły architekt, powinien cechować się odpowiednim poziomem wrażliwości na przyrodę oraz opanować umiejętność wykonywania rysunków uwzględniających walory krajobrazów. Szkoła Sol-Art, zaprasza na kurs z innowacyjnym programem nauczania, opartym na wyżej wymienionych zagadnieniach.

 

Zajęcia organizowane w szkole Sol-Art w Krakowie oraz IV LO w Tarnowie, to doskonały sposób na dobre przygotowanie się na studia architektoniczne.

Osoby, które brały udział w naszych kursach rysunku, z powodzeniem zaliczyły egzaminy wstępne na różne kierunku związane z architekturą, na prestiżowych uczelniach.

Nasze zajęcia to także możliwość pracy pod okiem doświadczonych i cenionych inżynierów architektury, sposób na wymianę doświadczeń z utalentowanymi rówieśnikami, a także świetna szansa na rozpoczęcie kompletowania swojego portfolio.

Ważne informacje_

Wybierz kurs dla siebie

Kurs wakacyjny

Wakacje to okres, w którym dysponujemy większą ilością czasu wolnego. Dlatego też warto pomyśleć o poszerzaniu swoich zainteresowań i rozwijaniu horyzontów. Jeżeli Twoją pasją jest ogólnie pojęta sztuka, to zapraszamy Cię na wakacyjny kurs rysunku do szkoły Sol-Art. Zajęcia mają charakter otwarty i zachęcamy do udziału osoby w każdym wieku, mieszkające w Krakowie i Tarnowie.

Na zajęciach, które odbywają się w małych, kilkuosobowych grupach, uczestnicy mają możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w szkicowaniu krajobrazów, plenerów, a także projektów architektonicznych. W trakcie wakacyjnego kursu w szkole rysunku Sol-Art, wykonywane są również projekty, których realizacja wymaga wyobraźni plastycznej i przestrzennej.

Uczestnicy szlifują swoje umiejętności pod opieką mgr. inż. Małgorzaty Śnieżek, która od niemal 10 lat pomaga kandydatom w przygotowywaniu się na studia architektoniczne i artystyczne.

Organizujemy KURS WAKACYJNY

TERMIN:

od 30 czerwiec do 4 lipiec
godz: 09:00 do 13:00 oraz od godz 16:00 do 20:00

od 7 lipiec do 11 lipiec
godz: 09:00 do 13:00 oraz od godz 16:00 do 20:00.

W programie zajęcia również w plenerze. Grupy małe do 7 osób.
Możliwość wyboru zajęć albo do południa albo po południu.

CENA:

550 zł za dwa tygodnie ( 10 zajęć po 4 godziny zegarowe )
300 zł za jeden tydzień ( 5 zajęć po 4 godziny zegarowe ).

ZAMÓW KURS: