Zobacz galerię naszych aktualnych prac
na FACEBOOK oraz na INSTAGRAM
Menu
Solart Studio
ul. Juliana Dunajewskiego 6,
31-133 Kraków
tel. 609111787
  • Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo" 

    Thomas Fuller

  • ”Rób w życiu to co lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować"

    Konfucjusz

  • Geniusz bez wykształcenia jest jak nieoszlifowany diament"

    Benjamin Franklin

Profesjonalny kurs rysunku

Środowisko naturalne odgrywa bardzo ważną rolę we współczesnej sztuce projektowania. Dlatego też każdy przyszły architekt, powinien cechować się odpowiednim poziomem wrażliwości na przyrodę oraz opanować umiejętność wykonywania rysunków uwzględniających walory krajobrazów. Szkoła Sol-Art, zaprasza na kurs z innowacyjnym programem nauczania, opartym na wyżej wymienionych zagadnieniach.

Zajęcia organizowane w szkole Sol-Art w Krakowie oraz IV LO w Tarnowie, to doskonały sposób na dobre przygotowanie się na studia architektoniczne. Osoby, które brały udział w naszych kursach rysunku, z powodzeniem zaliczyły egzaminy wstępne na różne kierunku związane z architekturą, na prestiżowych uczelniach.

Nasze zajęcia to także możliwość pracy pod okiem doświadczonych i cenionych inżynierów architektury, sposób na wymianę doświadczeń z utalentowanymi rówieśnikami, a także świetna szansa na rozpoczęcie kompletowania swojego portfolio.

SOL-ART Studio
KURS RYSUNKU ODRĘCZNEGO

Przygotowuję do egzaminów wstępnych na:

Wydziały Architektury i Urbanistki:
Politechnika Krakowska, Politechnika Gliwicka, Politechnika Rzeszowska oraz inne uczelnie kształcące w kierunku architektonicznym.

Architektury Krajobrazu:
Politechnika Krakowska, Politechnika Rzeszowska, Uniwersytet Rolniczy oraz inne uczelnie kształcące w kierunku projektowania zieleni, ogrodów oraz krajobrazu.
pokaż więcej...
Projekt i program Interhead.pl