Zobacz galerię naszych aktualnych prac
na FACEBOOK oraz na INSTAGRAM
Menu
Solart Studio
ul. Juliana Dunajewskiego 6,
31-133 Kraków
tel. 609111787
 • Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo" 

  Thomas Fuller

 • ”Rób w życiu to co lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować"

  Konfucjusz

 • Geniusz bez wykształcenia jest jak nieoszlifowany diament"

  Benjamin Franklin

Opinie

Dodaj opinie

Nick *:
Treść *:


 • Patryk
  2019-09-01 11:00:36 Bardzo, bardzo polecam! Dzięki zajęciom dostałem się na wymarzone studia. Pani Małgosia jest bardzo miła, świetnie tłumaczy i wzorcowo przygotowuje na egzaminy. Jestem bardzo zadowolony i jeszcze raz serdecznie polecam.


 • Angelika
  2018-09-13 20:12:55 Polecam wszystkim kurs rysunku w Sol-Art. Zajęcia odbywały się w małych grupach, przez co była miła i spokojna atmosfera. Pani Małgosia miała indywidualne i profesjonalne podejście do każdego z nas, dzięki czemu mogliśmy rozwijać i szlifować swój własny styl rysunku. Na zajęciach było dużo pracy i przychodziły też momenty kryzysowe, ale Pani Małgosia zawsze potrafiła nam pomóc i doradzić, nie tylko w kwestii rysowania. Jestem jej za to osobiście ogromnie wdzięczna. Dzięki tym zajęciom dostałam się na architekturę krajobrazu na PK.


 • Klaudia
  2016-08-31 20:46:24 Polecam szkołę osobom, które chcą rozpocząć studia na kierunku architektura i urbanistyka oraz innych kierunkach architektonicznych. Ciepła atmosfera, miłe towarzystwo oraz profesjonalizm gwarantują miły i produktywnie spędzony czas! Wysoki poziom zapewnia zdanie egzaminów na każdej uczelni! Jako była uczennica gorąco polecam !


 • Karolina
  2015-09-12 12:19:59 Polecam wszystkim kurs rysunku którzy chcą się rozwijać w kierunku architektura i urbanistyka i nie tylko. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie ,prowadzący podchodzą do swojej pracy z zaangażowaniem i entuzjazmem .Zaletą kursu jest to, że ucząc się w grupie możesz uczyć się na błędach innych, a nie tylko na swoich. Nauka rysunku w grupie również bardziej motywuje ludzi. W sol-art studio panuje bardzo miła atmosfera która pomaga w ciężkiej pracy. Ja bardzo dużo zawdzięczam prowadzącej pani Gosi i Asi bo dzięki wskazówkom i wsparciu udało mi się dostać na wszystkie kierunki gdzie startowałam w Rzeszowie - architektura i urbanistyka i Krakowie urbanistykę i architekturę krajobrazu , wybrałam urbanistykę w Krakowie. Polecam wszystkim bardzo serdecznie :)


 • idd
  2015-09-01 18:13:37 Super zajęcia w świetnej atmosferze! Pani Gosia z Asią prowadzą zajęcia profesjonalnie, do każdego podchodzą indywidualnie, poświęcają czas i uwagę, odpowiadają na pytania i rozwiewają wątpliwości. Wspaniale i przede wszystkim EFEKTYWNIE spędzony czas na kursie rozwinął moje zdolności i wyobraźnie nie tylko pod kątem egzaminu. Polecam wszystkim :D


 • iza
  2015-08-19 23:57:48 Najlepsza szkoła rysunku!indywidualne podejście do każdego z kursantów, świetne przygotowanie na uczelnię zarówno w Gliwicach jak i w Krakowie. Zajęcia z Panią Małgosia i Asia to sama przyjemność. Jak dla mnie pełen profesjonalizm, przez kurs nie tylko udoskonalilam technikę rysunku ale bardzo rozwinelam swoją wyobraźnię. Wielkim plusem jest również możliwość uczęszczania na zajecia w Tarnowie:-)


 • Adam
  2015-06-30 15:04:57 Najlepsza szkoła rysunku ! Zajęcia z Panią Gosią i Asią rozwijają wyobraźnie i umiejętności rysunkowe przy zachowaniu własnego JA w pracy. Prowadzące na pewno nie pozwolą, żeby z tej szkoły wyszedł robot rysunkowy, ale dobrze przygotowany uczeń nie tylko do egzaminu. Na zajęciach panowała wyjątkowa atmosfera, pełna przyjaźni i radości sprzyjająca rozwojowi. Zdarzała się też wspólna pizza z colą ^^ Dla mnie to nie był tylko kurs rysunku, ale najwspanialej spędzony czas każdego tygodnia. Zawsze będę pozytywnie wspominał i tęsknił. Zdecydowanie polecam. P.S. Nie chcąc się chwalić, ale dzięki Pani Gosi i Asi mam dwie części egzaminu zdane na 5. Dziękuje ;)


 • Zofia Cabaj
  2014-10-02 19:43:52 Gorąco polecam zajecia u Pani Gosi, ktore rozwijaja pewnosc kreski i plastycznosc prac. Jest to dobry sposob na przygotowanie sie do egzaminów na Wydział Architektury w Krakowie, Gliwicach czy zagranica. W rok zaledwie udalo mi sie udoskonalic moja technike i dostac sie na wymarzone studia w Paryzu. Gdziekolwiek chcecie sie uczyc - dobry rysunek to niezwykle cenna umiejetnosc, ktora mimo ze nie zawsze wymagana (na zagranicznych uczelniach), przydaje sie na kazdym kroku.


 • Aga
  2014-09-15 20:01:21 Pełen profesjonalizm. Zajęcia prowadzone przez Panią Gosię pozwalają rozwinąć swój talent, podszkolić technikę i na luzie dostać się na studia (architektura na PK i w Paryżu!). A wszystko to w miłej atmosferze... POLECAM w 100% :)


 • Gosia Warchoł
  2014-08-08 02:59:46 Z czystym sercem polecam kurs historii sztuki prowadzony przez Karolinę Matogę. W ciągu kilku miesięcy udało mi się opanować wiedzę na temat malarstwa, rzeźby i architektury. Matura poszła jak z płatka i dzięki temu dostałam się na wymarzone studia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Sympatyczna nauczycielka, szczegółowe opracowania epok na zajęciach i materiały do indywidualnej nauki. Dziękuję za to! :)


 • Ania
  2014-08-07 23:36:41 Gorąco polecam zajęcia z historii sztuki! Zostałam naprawdę solidnie przygotowana do matury przez Karolinę, która przekazywała nam pełną, uporządkowaną wiedzę a jednocześnie potrafiła zaciekawić poprzez związane z artystami, czy konkretnymi dziełami anegdoty. :) Na zajęciach przerobiliśmy całość kanonu, mieliśmy również do własnej dyspozycji w domu uporządkowane wg epok w sztuce foldery z obrazami/prezentacjami multimedialnymi. Zabiegani nie mieli potrzeby szukać materiałów do powtórki na własną rękę. Oczywiście dla chętnych Karolina polecała mnóstwo stron www i książek. Atmosfera była strasznie sympatyczna:) Karolina to osoba otwarta, ciepła, której nie brak erudycji - wiele można się od niej dowiedzieć, a w przerwach porozmawiać na KAŻDY temat przy dobrej herbatce :) Poza tym jest pełna własnej inicjatywy - w weekend organizowała dla chętnych dodatkowy spacer po Krakowie(omawianie zabytków, muzea)! Miłe wspomnienia i wysoki wynik na maturze gwarantowane.


 • Aleksandra
  2014-07-18 19:55:02 Dostałam się na Architekturę na Politechnice Krakowskiej i za to Pani Małgosi serdecznie dziękuję. Dziękuję za lekcje prowadzone z wielką pasja i zarażanie tym swoich uczniów, za wspaniałą atmosferę i profesjonalne podejście do tematu. Bardzo wszystkim polecam!!!


 • Joanna
  2014-07-07 23:16:32 Co wyróżnia Sol-Art Studio? 1. idealne miejsce dla osób, które chcą poznać swój własny styl rysowania i rozwinąć wyobraźnię przestrzenną 2. pani Małgosia każdemu uczniowi poświęca dużo uwagi, potrafi go zmotywować 3. po odbyciu kursu egzaminy wstępne stają się formalnością Polecam!!!


 • Magdalena
  2014-06-23 11:19:04 Polecam Wszystkim naukę rysunku u Pani Małgosi. Wiedzę jaką zdobyłam o nim oraz sposób w jaki nauczyłam się rysować dzięki instrukcjom i radom, są bezcenne i bardzo mi pomogły w dalszej nauce na studiach architektonicznych. Również atmosfera jaka panuje na zajęciach jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Nauka rysunku u Niej wymaga systematycznej pracy od kursanta. Jest osobą bardzo sympatyczną, która do każdego ucznia podchodzi w indywidualny sposób. Każda lekcja i spotkanie jest niezwykłym przeżyciem. Jeszcze raz gorąco polecam naukę rysunku tutaj.


 • Projekt i program Interhead.pl