Zobacz galerię naszych aktualnych prac
na FACEBOOK oraz na INSTAGRAM
Menu
Solart Studio
ul. Juliana Dunajewskiego 6,
31-133 Kraków
tel. 609111787
  • Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo" 

    Thomas Fuller

  • ”Rób w życiu to co lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować"

    Konfucjusz

  • Geniusz bez wykształcenia jest jak nieoszlifowany diament"

    Benjamin Franklin

O firmie

Miło mi, że odwiedziliście stronę internetową mojej firmy. Oznacza to, że poważnie myślicie o swojej przyszłości. Tak, to od Was zależy jak będzie wyglądało Wasze życie osobiste i zawodowe.
Na osobiste – moja szkoła rysunku nie ma wpływu, ale na przyszłość zawodową – TAK.

Brak odpowiedniego przygotowania do egzaminu wstępnego na wymarzone studia może oznaczać niezdanie egzaminu wstępnego, a co za tym idzie: albo przerwa roczna w kształceniu albo rozpoczęcie nauki na innym, czasami zupełnie przypadkowym kierunku studiów. Niestety wówczas motto, którym kieruję się w życiu i czego każdej osobie życzę – nie działa. To od Ciebie zależy, gdzie rozpoczniesz naukę rysunku, ponieważ tylko Ty wiesz co chcesz robić i kim chcesz zostać.

Szkół rysunku jest dużo. Ale tylko u nas znajdziesz świetną atmosferę, profesjonalne przygotowanie do egzaminu na studia architektoniczne bądź pokrewne - połączone z nabyciem świadomości o roli środowiska naturalnego w życiu człowieka, a przede wszystkim umiejętność myślenia architektoniczno - projektowego z uwzględnieniem zieleni w otoczeniu. Jeśli rozpoczniesz naukę w naszej szkole, musisz wiedzieć, że będziesz najważniejszy, ponieważ Każda osoba wnosi do grupy rysunkowej siebie - kogoś wyjątkowego.

Pracujemy wspólnie poprzez indywidualne pomysły, techniki rysunku, sposoby postrzegania przestrzeni, światła i wyciągamy wspólnie wnioski z rezultatów naszej pracy.

Każdemu zależy na osiągnięciu sukcesu zawodowego. Do tego celu dochodzi się w różnym czasie. Dlatego tak ważna jest decyzja o wyborze szkoły nauki rysunku.

Zapraszam wszystkie osoby, które wiedzą, że pragną zostać architektem jak również te osoby, które jeszcze nie są pewne co chcą robić w przyszłości (warto spróbować rysunku i potem podjąć decyzję), ale również osoby, które po prostu lubią rysować albo chcą dopiero rozpocząć przygodę z ołówkiem.


Małgorzata Jantas-Śnieżek Właściciel firmy

MAŁGORZATA  ŚNIEŻEK
mgr inż. architekt
absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej
Od 20 lat pracuję jako architekt, wykonując projekty z zakresu małej architektury, architektury wnętrz, kończąc na projektach domów jednorodzinnych  oraz wykonywaniu Świadectw Charakterystyki Energetycznej.

Od 12 lat uczę rysunku odręcznego, architektonicznego, przygotowując równocześnie kandydatów na studia architektoniczne do zdania egzaminu wstępnego na studia.

Z roku na rok ilość osób, która uczęszcza do mnie na zajęcia – wzrasta – razem ze zdawalnością na studia o profilu architektonicznym. Prowadzenie zajęć to moja pasja. Uwielbiam to co robię.

W związku z tym życzę wszystkim, aby motto: „RÓB W ŻYCIU TO CO LUBISZ, A NIGDY NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ PRACOWAĆ” Konfucjusz - odnosiło się również do Nich.Projekt i program Interhead.pl